قوانین و مقررات وبسایت یوتی نیل (اتوپیا)

بازرگانی اتوپیا مفتخر است که بهترین خدمات خود را در راستای واردات و ارائه محصولات کاشت ناخن ، مرقبت پوست و زیبایی ، اسپا، طراحی ناخن و …  در اختیارهموطنان عزیز قرار دهد. در خصوص تعهدات سایت به مشتریان گرامی و همچنین روال استفاده کاربران از سایت، قوانینی وضع شده است. خواهشمندیم قبل از استفاده از سایت، قوانین زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات کاربردی مطالعه بفرمایید.توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین زیر از سوی کاربر است.در صورت بروز تغییرات در قوانین، از طریق همین صفحه به اطلاع عموم خواهد رسید. شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.

 1. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد.
 2. استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت نام در سایت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکیک و الفاظ نامناسب، حساب کاربر حذف خواهد شد.
 3. در هنگام ثبت نام در سایت، وارد کردن یک شماره معتبر و قابل دسترس برای کاربران الزامی است. این شماره به منزله نام کاربری شما می‌باشد. تمام اطلاع رسانی‌ها در خصوص سفارشات شما با این شماره انجام می‌گیرید.
 4. هنگامی که فروشگاه ما سفارش شما را دریافت کرد ممکن است از طریق تلفن با شما تماس گرفته شود؛ در صورت عدم پاسخگویی، امکان رد سفارش شما وجود خواهد داشت.
 5. مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس،محدوده آدرس روی نقشه و شماره تماس به عهده کاربر است و در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش، هزینه سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.
 6. چنانچه کاربر در حین سفارش در آدرسی که مشخص کرده است حضور نداشته باشد سفارش به هیچ عنوان به محل دیگری غیر از آدرس مشخص شده در فاکتور تحویل داده نخواهد شد و مسئولیت تمامی مشکلاتی که از این نظر پیش خواهد آمد بر عهده کاربر خواهد بود.
 7. قیمت ها در فروشگاه به روز می باشند و قیمتی که در زمان قطعی شدن سفارش مشتری در سایت منظور گردیده، معتبر است.
 8. زمانی که یک سفارش ثبت و تایید می شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت.
 9. اگر سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کردید ، مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه می‌باشد و سفارش پرداختی شما به هر دلیلی لغو گردید. وجه پرداختی شما با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا ۴۸ ساعت مسترد خواهد شد.
 10. تمامی متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای به کار گرفته شده در وبسایت یوتی نیل جزو اموال این بازرگانی محسوب شده و هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر صورت بدون اجازه مالک ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.
 11. اعتبارات اهدایی به مشتریان از جنس تخفیف بوده و بنابر سیاست های فروش مجموعه امکان تغییر ارزش آنها وجود دارد. لذا این اعتبارات حقی برای مشتری ایجاد نمی کنند.
 12. همه‌ی قوانین تا زمانی که در سایت یوتی نیل (ut-nail.ir) نمایش داده می‌شوند معتبر هستند. در هر بازدید شما، این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند لذا توصیه می‌شود برای هر بار استفاده از وب سایت مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید.