ما که هستیم؟

About Us

بازرگانی اتوپیا افتخار دارد به عنوان اولین و کامل ترین مجموعه وارد کننده و پخش کننده محصولات تخصصی ناخن با برند معروف و نام آشنای یوتی (UT) در ایران در خدمت هموطنان و هنرمندان این رشته باشد. تمامی محصولات ارائه شده در این فروشگاه از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

سابقه و رسالت ما

Our history & mission

بازرگانی اتوپیا از سال ۱۳۷۸ کار خود را با نام بزرگ بازرگانی MR.CO شروع کرد . و پس از گذشت چندین سال نام آن را به اتوپسا یا همان برند (UT) تغییر داد و از آن زمان تا کنون ما بزرگترین وارد کننده تخصصی متریال کاشت ناخن و لوازم برقی، اکسسوری و همچنین لوازم کاشت مژه و تاتو از کشور های صاحب نام می باشیم .
ما با توجه به نیاز هنرمندان ناخن کار و آرایشگران و از طرفی نیاز آنها به داشتن محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب بر آن شدیم که در ضمینه واردات وسایل آرایشگاهی، نیاز های دوستان هنرمند را برطرف سازیم.
شعار ما از همان سال تا کنون رضایت مشتری بوده است و از اینکه با پشتیبانی وپیشنهادات خود ما را به این هدف می رسانید صمیمانه سپاسگزاریم .
اعتماد شما سرمایه و افتخار ماست

پیام خود را از فرم پایین ارسال کنید

  اطلاعات تماس

  تهران – بازار ۱۵ خرداد– چهارسوق بزرگ – سرای شیخ جعفر – طبقه اول – واحد ۵۹

  ۰۲۱۵۵۶۱۶۱۹۹

  ۰۹۱۲۳۱۵۳۲۰۷

  info@ut-nail.ir

  برای ثبت و  ارسال انتقادات و پیشنهادات خود میتوانید به صورت مستقیم از دکمه روبه رو اقدام کنید . در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد .